اجرای کناف دیوار بصورت منحنی و کناف سقف

اجرای دیوار کناف،اجرای سقف کاذب کناف

اجرای کناف دیوار بصورت منحنی و کناف سقف

یکی از قابلیت های بزرگ کناف، ایجاد یک دیوار گچی بصورت منحنی است. کناف ، از جمله متریال هایی است که قابلیت اجرای منحنی توسط آن وجود دارد. قطعا اجرای یک دیوار منحنی یا سقف منحنی با کناف نسبت به یک دیوار کناف باکس و یا سقف کناف باکس، سخت تر، زمان بر تر و پر هزینه تر خواهد بود. اما کناف، این قابلیت را دارد و این یکی از دلایل برتری متریال کناف نسبت به سایر متریال هاست.

در این بخش و در ادامه تصاویری از پروژه ی مرکز تجارت شهر همدان را مشاهده می نماید که با متریال کناف روی دیوار و سقف کار شده است. در این پروژه کناف روی سقف بصورت ساده و روی دیوار بصورت قوس دار کار شده اند. در ادامه دعوت می کنیم تصاویر این پروژه را مشاهده نمایید.

همچنین اگر قصد اجرای دیوار کناف و یا سقف کاذب با کناف دارید، می توانید با مشاوران خود در گروه ساختمانی پارس آوات در تماس باشید.

 اجرای دیوار کناف،اجرای سقف کاذب کناف اجرای دیوار کناف،اجرای سقف کاذب کناف اجرای دیوار کناف،اجرای سقف کاذب کناف اجرای دیوار کناف،اجرای سقف کاذب کناف

اجرای دیوار کناف،اجرای سقف کاذب کناف اجرای دیوار کناف،اجرای سقف کاذب کناف اجرای دیوار کناف،اجرای سقف کاذب کناف

تحریریه پارس آوات

مشاوره و اجرای سیستم های کناف

یک پاسخ به “اجرای کناف دیوار بصورت منحنی و کناف سقف”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>