گالری تصاویر اجرای کناف برای سقف کاذب و دیوار

کناف سقف پذیرایی مربع

گالری تصاویرو عکس های اجرای کناف برای سقف کاذب و دیوار

اگر در حال بازسازی و یا ساخت واحد مسکونی تان هستید و یا قصد دارید دستی به سر روی فروشگاه یا محل کارتان بکشید و به دنبال بررسی ایده های و طرح های متفاوت برای اجرای سقف کاذب با کناف و همچنین نورپردازی سقف و اجرای نور مخفی می باشد، بررسی نمونه ها و طرح های ارائه شده در این بخش را از دست ندهید.

چرا که در این بخش، ایده ها طرح ها و نمونه های اجرا شده ی زیادی را گردآوری نموده ایم که برای اجرای کناف برای سقف کاذب و دیوار ، می توانند کاملا مفید باشند و به کارتان بیایند.

گالری شماره ۸:

گالری شماره ۷: عکس ها و تصاویر مربوط به استفاده و اجرای کناف برای سقف کاذب ، دیوار کاذب دکوراتیو با نورپردازی، دیوار دکوراتیو پشت تلویزیون یا TV Wall و نمونه ها و طرح های خاص کناف برای اجرا بر روی سقف

گالری شماره ۶: نمونه ها و طرح های سقف کاذب کناف برای نشیمن منزل ، اتاق خواب، سقف کاذب فروشگاه به همراه نورپردازی. نمونه هایی از اجرای کناف برای دیوار پشت تلویزیون یا TV Wall

گالری شماره ۵:

گالری شماره ۴: در بخش نمونه طرح هایی از اجرای کناف برای سقف آشپزخانه، نمونه هایی برای سقف پذیرایی منزل و اتاق خواب و همچنین طرح های مربوط به اجرای سقف کاذب فروشگاه و مغازه ارائه شده است.