کناف دیوار

استفاده از كناف بر روی دیوار در مقابل کناف سقف، از مزايای زيادي برخوردار است. کناف دیوار بصورت و اشکل مختلفی ممکن است که در این بخش به برخی از آنها اشاره خواهیم نمود:

اجرای ديوار پوششی، ديوار جدا كننده با سيستم درای وال،  طراحي و ديزاين های دكوراتيو نظیر اجرای شلف (قفسه) و باكس ديواری، اجراي ميز ال سي دی، تي وی روم كناف (TV Room) و …  تنها بخشي از انواع استفاده از كناف بر روی ديوار مي باشند.
ديوار پوششی: جهت پوشش بر روي ديوار تيغه فشار و گچي بكار م يرود و در صورت اجرا با عائق پشم سنگ قابليت ضد صوت ( آكوستيك) و باعث جلوگيری از هدر رفت انرژی ميیشود.
دیوار جداكننده : براي جدا سازی فضا و يا اضافه كردن اتاق به محيط پس از پايان ساخت بنا و كم بود اتاق استفاده ميشود ، نام ديگر اين ديوار كناف ( سيستم DRY) به معني استفاده نكردن از مصالح سخت مانند: ( شن، سيمان، سنگ و گچ) مي باشد .
شلف و باكس ديواری: در ساختمان كاربرد زيادي دارد و داراي مكان هاي زيادي جهت نصب مي باشد، بيشترين كاربرد شلف در اتاق خواب و بيشترين كاربرد باكس ديواری در راهرو و سالن پذيرايي را دارد.
كناف تي وی روم (كناف تي وی باكس، كناف تي وی ست، كناف پشت تي وی): كناف اين قسمت از زيبايي زيادی بهره مند است و نماي زيادي به ساختمان و يا فضاي مربوطه مي دهد، اجراي كناف تي وي روم نكات فني زيادي دارد، پيشنهاد ايران كناف استفاده از افراد قابل صلاحيت و خبره جهت نصب كناف ميباشد، لذا در صورت نصب غير اصولي و غير استاندارد احتمال افتادن تلويزيون از روي كناف ويا نصب در محل نامناسب بسيار زياد است،
 

کناف دیوار کناف دیوار کناف دیوار کناف دیوار کناف دیوار   کناف دیوار کناف دیوار

تحریریه پارس آوات

نصب و فروش کناف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *