سقف کاذب با کناف

کناف-سقف-کاذب (2)

نمونه عکس های سقف کاذب با کناف، بخش ۱ –

یکی از متریال هایی که برای ایجاد سقف کاذب در ایران به وفور مورد استفاده قرار می گیرد، کناف است. مشاوران شما در پارس آوات، آمادگی کافی و لازم برای طراحی و اجرای انواع سقف کاذب با کناف را دارا هستند. برای مشاوره، خرید ، سفارش و اجرای کناف می توانید با ما در تماس باشید.

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از کناف برای سقف کاذب، شکل پذیری آن است. روال کار بدین شکل است که هر طرحی که برای سقف منزل، محل کار و …. در ذهن داشته باشید را به ما منتقل نموده و ما با استفاده از برش ورق های کناف طرح مورد نظر شما را چه به صورت خطوط صاف و چه قوس دار، پیاده سازی می کنیم.

برای نمونه دعوت می کنیم در این بخش، چند نمونه ی تصویر اجرای انواع سقف کاذب با کناف را مشاهده نمایید.

کناف-سقف-کاذب (1) کناف-سقف-کاذب (4) کناف-سقف-کاذب (5) کناف-سقف-کاذب (6) کناف-سقف-کاذب (7) کناف-سقف-کاذب (8) کناف-سقف-کاذب (9) کناف-سقف-کاذب (10) کناف-سقف-کاذب (11) کناف-سقف-کاذب (12) کناف-سقف-کاذب (13) کناف-سقف-کاذب (18) کناف-سقف-کاذب (17) کناف-سقف-کاذب (16) کناف-سقف-کاذب (15) کناف-سقف-کاذب (14) کناف-سقف-کاذب (19) کناف-سقف-کاذب (20) کناف-سقف-کاذب (21) کناف-سقف-کاذب (22) کناف-سقف-کاذب (23) کناف-سقف-کاذب (28) کناف-سقف-کاذب (27) کناف-سقف-کاذب (26) کناف-سقف-کاذب (25) کناف-سقف-کاذب (24) کناف-سقف-کاذب (29) کناف-سقف-کاذب (30) کناف-سقف-کاذب (31)

کناف-سقف-کاذب (3)

شرکت کناف پارس آوات

عرضه و اجرای سقف کاذب با کناف