اجرای دیوار کناف ، خدمات شرکت کناف پارس آوات

اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار

اجرای دیوار کناف ، خدمات شرکت کناف پارس آوات

شرکت کناف پارس آوات، سالهاست در زمینه ی اجرای کناف فعالیت می کند. در این راستا پروژه های بسیار زیادی با متریال کناف اجرا شده است. پروژه های مسکونی، اداری، تجاری و …

اما در این بخش قصد داریم به یکی از خدمات شرکت پارس آوات بپردازیم. اجرای دیوار کناف . در واقع کناف ورق های گچی خشک است. این ورق های گچی قابلیت اجرا در هر فضایی را دارا هستند. به کناف درای وال یا دیوار خشک نیز گفته می شود. بدین معنا که کناف پس از اجرا نیاز به خشک شدن ندارد.

کناف متریالی است که شما می توانید از آن برای اجرای دیوار و سقف ساختمان استفاده کنید. امروزه بسیار از ساختمان های مدرن برای سقف و دیوار بهره می برند. از طرف دیگر برای بازسازی هر ساختمانی کناف پیشنهاد اول است. این امر به دلیل ویژگی های شاخص و بارز این متریال است. از جمله ی این ویژگی ها می توان به سبک بودن، اجرای سریع، قیمت مناسب، خشک بودن و … اشاره نمود.

چند نمونه در مورد بازسازی خانه و یا محل کار با کناف:

فرض کنید شما ساختمانی قدیمی دارید. تصمیم به بازسازی سقف می گیرید و در عین حال می دانید نباید به سقف دست بزنید. بنابراین می توانید با کناف با فاصله ی ۱۰ سانتی متر از سقف، سقف کاذبی با کناف ایجاد نمایید و این سقف کاذب را نیز نورپردازی نمایید. به این شکل سقف منزل و یا محل کار شما کاملا نو خواهد شد.

از طرف دیگر چنانچه دیوارهای ساختمان شما قدیمی هستند، نم پس داده اند و یا نیاز به عایق صوتی روی دیوارها دارید تا صدای واحدهای مجاور شما را اذیت نکند، می توانید روی دیوار، یک دیوار کناف کار کنید و در زیر این دیوار از انواع عایق ها نظیر پشم سنگ استفاده نمایید.

این ها تنها گوشه ای از ویژگی های متریال کناف هستند. از دیگر قابلیت های این متریال می توان به اجرای هر طرحی روی دیوار و یا سقف با کناف اشاره نمود. فرض کنید می توانید روی سقف اتاق خواب و یا پذیرایی منزل تان با کناف، باکس های نور مخفی ایجاد نمایید. و یا با اجرای دیوار کناف طرح دار، دیوارهای منزل خود را بویژه در فضای پشت تلویزیون، تغییر دهید.

اگر قصد اجرای کناف را دارید و یا نیازمند مشاوره در مورد ورق های گچی کناف هستید، می توانید با مشاوران خود در پارس آوات در تماس باشید.

اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار اجرای دیوار کناف،دیوار کناف،کناف دیوار

 

شرکت کناف پارس آوات

منبع: http://archline.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *